-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-010196-a
Завершена
87 349.00
UAH без ПДВ
Номер:
f1be0ced1a6f44cca4a02bf130442181
Внутрішній номер закупівлі:
28542470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-09-010196-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
87 349.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/63 3р 32А АСКО
Кількість
1 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/125 3р 100А АСКО
Кількість
4 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/250 3р 160А АСКО
Кількість
3 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/250 3р 200А АСКО
Кількість
2 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/400 3р 400А АСКО
Кількість
4 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/630 3р 630А АСКО
Кількість
1 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 1р 16А С 6kА
Кількість
16 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 1р 25А С 6kА
Кількість
4 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Бокс КМПн 2/4 на 4 мод. прозор. кришка навісний 140х98х83 IP30
Кількість
1 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Реле напруги PH-240t
Кількість
2 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 1р 6А С 6kА
Кількість
1 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач 1-клавішний VHE-1 (білий, IP54)
Кількість
5 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Контактор модульний RD 25-22 230V AC/DC
Кількість
1 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Пристрій автоматичного вводу резерву TSMQ2 100А 4Р
Кількість
1 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Контактор модульний RD 40-22 230V AC/DC
Кількість
1 штука
Період постачання
04.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Ціна пропозиції
87 349.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.03.2026 15:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c473d0f115de4f78ae04771a74cc8ac6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-09-010196-a-c1
Постачальник:
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Номер договору:
203-26
Сума договору:
87 349.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
04.03.2026 15:23
Статус:
Підписаний