• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)

Завершена

81 909.32 UAH без ПДВ
Номер: 19df0213756745fbab1b1706dd5ce808
Внутрішній номер закупівлі: 30117684
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-007801-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 81 909.32 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач HAGER MCN 225A 2-полюса, 25A, C, 6kA
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Автоматичний вимикач HAGER MC232A 2-полюса, 32A, C, 6kA
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Додатковий контактний блок НЗ+НО бокового монтажу LAD8N11
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 6 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Контактор LC1D80AM7 3P EVERLINK AC3 80A 220В AC
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Контактор LC1D150M7 3Р 150A НО+НЗ 220В 50Гц
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Вимикач одноклавішний самозатискний кремовий ASFORA
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Вимикач двоклавішний самозатискний кремовий ASFORA
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Розподільча коробка TY-RA 80*50
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 6 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Розподільна коробка для суцільних стін 70х40
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Розподільча коробка TY-RA 100*100*70
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Корпус КМГ 673
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 1 штука
Період постачання 17.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
Ціна пропозиції 81 909.32 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2026 14:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 34f1c7a09fa64b66a8b4c86234be2ea0
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-18-007801-a-a1
Постачальник: ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
Номер договору: 596-26
Сума договору: 81 909.32 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 17.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ФОП Єрьоменко О.Б 596-26.pdf