• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)

Торги не відбулися

80 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d66dfdf12e374561a731572438d3ddf1
Внутрішній номер закупівлі: 30103091
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-006212-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 13:37 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 13:37 - 25.08.2026 08:00
Аукціон: з 26.08.2026 12:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 000.00 Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)