• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

Завершена

196 860.00 UAH без ПДВ
Номер: 5042eef5135f4d869309d1fc6f6d6ada
Внутрішній номер закупівлі: 28203457
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-05-012582-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 196 860.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект для реверсивного контактора з електромеханічним блокуванням
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Додатковий контактний блок 2NO/2NC, фронтальний монтаж
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Контактор реверсивний 3Р, 25 А, НО+НЗ, 220 В, 50/60 Гц
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
Ціна пропозиції 196 860.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.02.2026 15:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f8f20df968e4413e93c644993edff925
Ідентифікатор договору: UA-2026-02-05-012582-a-b1
Постачальник: ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
Номер договору: 101-26
Сума договору: 196 860.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.02.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ФОП Єрьоменко О.Б..pdf