-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розрядник (обмежувач перенапруги) Є ОПН-П-35/40.5/10/600 УХЛ 1 (ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-010040-a
Завершена
74 304.00
UAH без ПДВ
Номер:
272200eb38ca41ed98b0150e5ea9a685
Внутрішній номер закупівлі:
29226612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-010040-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
74 304.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розрядник (обмежувач перенапруги) Є ОПН-П-35/40.5/10/600 УХЛ 1
Кількість
6 штука
Період постачання
до 15.05.2026
Місце постачання
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Ціна пропозиції
74 304.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2026 15:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
adf3054b48f74cdea072209501bb7597
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-14-010040-a-a1
Постачальник:
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Номер договору:
342-26
Сума договору:
74 304.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.04.2026 15:00
Статус:
Підписаний