-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-004883-a
Завершена
74 490.00
UAH без ПДВ
Номер:
b918451a9cf54a58bf22d4bf4decc479
Внутрішній номер закупівлі:
29177151
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-004883-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
74 490.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний вимикач ETIMAT 6 1p C 2 (6kA)
Кількість
2 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач ETIMAT 6 3p C 2 (6kA)
Кількість
2 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач ETIMAT P10 2p C 4A (10kA)
Кількість
2 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
LC1D50AM7 3P Контактор 440В 50A ~220В 50/60Гц
Кількість
2 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка стаціонарна серії UСombi 5P 63A IP 67
Кількість
3 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка стаціонарна серії UСombi 5P 32A IP 44
Кількість
3 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Бокс на 6 модулі та розеток 2шт 220В + силова 32А 3Р+N+PE TP Electric IP44
Кількість
2 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка SCHNEIDER_ASFORA EPH2900121 з з/к біла
Кількість
30 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка SCHNEIDER_ASFORA EPH9900123 із заземленням 2-а біла 16А
Кількість
20 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/630 3р 630А АСКО
Кількість
1 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2004N/800 3р 800А АСКО
Кількість
1 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RESI9 6kA 1P 25A C
Кількість
3 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач RESI9 6kA 1P 16A C
Кількість
7 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
EPH0100121 Вимикач 1-клавішний самозажимний білий
Кількість
10 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач E.NEXT e.mcb.stand.45.1.C
Кількість
8 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Автоматичний вимикач E.NEXT e.mcb.stand.45.1.C
Кількість
8 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Корпус ЩОН 12
Кількість
1 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка накладна Quantum подвійна із заземленням біла
Кількість
33 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 1р 16А С 6kА
Кількість
20 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Модульний автоматичний вимикач UTrust 1р 25А С 6kА
Кількість
8 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Вимикач 1-клавішний VHE-1 (білий, IP54)
Кількість
10 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розетка накладна Quantum одинарна біла, із заземленням
Кількість
13 штука
Період постачання
06.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Ціна пропозиції
74 490.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2026 11:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
260ee3e10c39454f8008369f0f4d24f3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-11-004883-a-a1
Постачальник:
ЄРЬОМЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823004811
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ будинок 32 квартира 45
Номер договору:
356-26
Сума договору:
74 490.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
06.05.2026 15:00
Статус:
Підписаний