-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009183-a
Торги не відбулися
80 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
1d209afa92494171a529eddc6e4d4f5d
Внутрішній номер закупівлі:
30002387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-009183-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:15 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 15:15 - 13.08.2026 08:00
Аукціон:
з 14.08.2026 11:00
Період кваліфікації:
13.08.2026 08:00 - 17.08.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)