-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична аппаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-009183-a
Торги не відбулися
80 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 15:15 - 10.08.2026 00:00
Відповідь надана
Дискримінація
Номер:
fe89e76ed1ce4c5fa0559af9a785b0fa
Дата опублікування:
07.08.2026 11:36
Опис:
Шановний організатор! Нами було розглянуто тендерну документацію на Вашу закупівлю.
У кваліфікаційних критеріях зазначено, що в учасника має бути власний чи орендований магазин/склад у межах міста Кам’янське…
Вважаємо зазначену вимогу такою, що порушує принципи Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
Статтю 5, частину 1 — принципи добросовісної конкуренції та недискримінації учасників.
Статтю 5, частину 2 — заборону встановлення дискримінаційних вимог до учасників.
Вимога про наявність магазину/складу виключно у м. Кам'янському не є об'єктивно необхідною для виконання договору про постачання товарів.
Вимога: Відповідно до вимог законодавства (порядок внесення змін до тендерної документації) — виключити дискримінаційний пункт про обов'язкове розташування магазину виключно у м. Кам'янському.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення щодо вимог тендерної документації стосовно наявності складу/магазину в межах міста Кам’янське, повідомляємо наступне.
Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості) та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Відповідно до статті 5 Закон України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за принципами добросовісної конкуренції, недискримінації учасників та пропорційності. Разом з тим, зазначений Закон також надає Замовнику право самостійно визначати технічні, якісні та інші вимоги до предмета закупівлі, виходячи з власної потреби та специфіки діяльності підприємства.
Отже Замовник формує тендерну документацію відповідно до принципів, визначених статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема з урахуванням принципів добросовісної конкуренції, недискримінації учасників та пропорційності.
Встановлення вимоги щодо наявності матеріально-технічної бази (складу/магазину) саме в межах м. Кам’янське зумовлено специфікою виробничої діяльності Замовника,що є належно обгрунтованно, а саме:
• необхідністю оперативного та безперервного забезпечення виробничих процесів;
• можливістю термінового (у день виникнення потреби) отримання товару у разі аварійних або позапланових ситуацій;
• мінімізацією ризиків зупинки виробництва та пов’язаних із цим негативних наслідків.
Зазначена вимога не має на меті обмеження конкуренції або надання переваг окремим суб’єктам господарювання. Вона встановлена виключно з огляду на об’єктивну виробничу необхідність та спрямована на забезпечення належного та своєчасного виконання договору.
Разом з тим звертаємо увагу, що учасник не обмежений у способі забезпечення такої вимоги та може:
• використовувати власне складське приміщення;
• залучати орендовані приміщення;
• укладати відповідні договори з іншими суб’єктами господарювання для підтвердження наявності матеріально-технічної бази у визначеному місці.
Отже, вимога щодо розташування складу/магазину в межах м. Кам’янське є обґрунтованою, пов’язаною з предметом закупівлі та потребами Замовника, а тому підстав для внесення змін до тендерної документації в цій частині наразі не вбачається.
Дякуємо за проявлену увагу до процедури закупівлі та зацікавленість у співпраці.
Дата відповіді:
10.08.2026 08:17