-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-007482-a
Торги не відбулися
90 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b15c0cb6468042659feed0f51329d843
Внутрішній номер закупівлі:
28408716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-007482-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 13:26 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 13:26 - 04.03.2026 08:00
Аукціон:
з 05.03.2026 12:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)