• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

Оголошено тендер

90 000.00 UAH
Номер: cb6529035b824bf8b2f7e4c4e55bb915
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-24-009157-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 24.02.2026 13:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума90 000.00 UAH