• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

Торги не відбулися

14 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 397302d720bc47629cf057302614c977
Внутрішній номер закупівлі: 29482554
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-09-010042-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.06.2026 15:06 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.06.2026 15:06 - 17.06.2026 08:00
Аукціон: з 18.06.2026 14:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 000.00 Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)