-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-004210-a
Торги відмінено
75 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
aaa601cba07c45babca87a30251e990b
Внутрішній номер закупівлі:
29034599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-004210-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 11:34 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 11:34 - 05.05.2026 08:00
Аукціон:
з 06.05.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c241008c786a49fbad4a970e485a2736
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовник виявив у Закупівлі порушення законодавства з питань публічних закупівель. Опис порушення (порушень):
- у оголошенні про закупівлю Замовник не заповнив електронну тендерну документацію у відповідності до вимог тендерної документації
Період оскарження:
27.04.2026 11:54 - 08.05.2026 00:00
Дата опублікування:
27.04.2026 11:54
Дата виконання:
08.05.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴75 000.00 Електрична апаратура (ДК 021:2015 – 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)