-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблок- ID: UA-2026-08-28-007833-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30227262
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-08-14-007301-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090778
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-08-14-007076-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090535
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 години (до 01.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютери персональні настільні та портативні- ID: UA-2026-08-13-005520-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30075463
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-07-31-008050-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966013
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-07-30-009662-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29956427
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-07-28-010065-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932622
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних різні- ID: UA-2026-07-21-003526-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29865133
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних різні- ID: UA-2026-07-20-002893-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29852949
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних різні- ID: UA-2026-06-30-003906-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687098
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-06-25-011560-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655416
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-05-26-003793-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29337203
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-04-03-007194-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28819157
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук- ID: UA-2026-02-17-010932-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28334441
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук для НДР- ID: UA-2025-11-25-015516-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27264699
Національний університет біоресурсів і природокористування України ЄДРПОУ: 00493706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -