-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютери персональні настільні та портативні
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-005520-a
Торги не відбулися
1 974 370.83
UAH без ПДВ
Номер:
1da611ef44f347a6bcb3af9f87f4fa51
Внутрішній номер закупівлі:
30075463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-005520-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євтушенко Володимир Дмитрович 380445278930 zacupivli1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 974 370.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 12:36 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 12:36 - 24.08.2026 09:00
Аукціон:
з 25.08.2026 12:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 974 370.83 Комп’ютери персональні настільні та портативні