-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютери персональні настільні та портативні
Оголошено тендер
2 369 245.00
UAH
Номер:
bb1f255a7aa84c91bdbf4c0fcd376052
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-006762-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 369 245.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютери персональні настільні та портативні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2026 12:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Персональний комп’ютер у комплекті (тип 1)
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
2. Персональний комп’ютер у комплекті (тип 2)
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
3. Персональний комп’ютер у комплекті (тип 3)
Кількість
21 штука
Період постачання
(не задано)
4. Комп’ютер портативний (тип 1)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
5. Комп’ютер портативний (тип 2)
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
6. Комп’ютер портативний (тип 3)
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
7. Комп’ютер портативний (тип 4)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума2 369 245.00 UAH