• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Машини для обробки даних різні

Завершена

458 934.00 UAH з ПДВ
Номер: 291bf10c615143c481f2b6467b4a4da3
Внутрішній номер закупівлі: 29687098
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-003906-a   
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Контактна особа: Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 458 934.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 11:28 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 11:28 - 09.07.2026 09:00
Аукціон: 10.07.2026 13:38 - 10.07.2026 14:13
Період кваліфікації: 10.07.2026 14:13 - 13.07.2026 16:16
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴458 934.00 Машини для обробки даних різні