• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Машини для обробки даних різні

Оголошено тендер

458 934.00 UAH
Номер: 913df15e1b4744c2bff9b2ba80abb7f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-005023-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 458 934.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машини для обробки даних різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.06.2026 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
1. Робоча станція
Код ДК 021:2015: 30214000-2 Робочі станції
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
2. Моноблок
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума458 934.00 UAH