• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук

Торги не відбулися

97 774.17 UAH без ПДВ
Номер: aead9f15f7da4ead878c00a362bedf29
Внутрішній номер закупівлі: 29932622
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-010065-a   
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Контактна особа: Євтушенко Володимир Дмитрович 380445278930 zacupivli1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 97 774.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 16:04 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 16:04 - 14.08.2026 09:00
Аукціон: з 17.08.2026 11:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴97 774.17 Ноутбук