• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбук

Оголошено тендер

117 329.00 UAH
Номер: 2129ff14d4bd4153bb1ff26324ae6096
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-012336-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 117 329.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.07.2026 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума117 329.00 UAH