-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-002893-a
Торги не відбулися
136 711.67
UAH без ПДВ
Номер:
7fc0438c8f7344b392a1ce8e1664e3f8
Внутрішній номер закупівлі:
29852949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-002893-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 711.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 11:31 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 11:31 - 05.08.2026 09:00
Аукціон:
з 06.08.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 711.67 Машини для обробки даних різні