• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук

Торги не відбулися

55 331.00 UAH з ПДВ
Номер: af7095dc8b3e412c902f2dab57644daa
Внутрішній номер закупівлі: 29655416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-011560-a   
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Контактна особа: Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 55 331.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 16:35 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 16:35 - 06.07.2026 09:00
Аукціон: з 07.07.2026 11:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 331.00 Ноутбук