• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 години (до 01.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 години (до 01.09.26 09:00)

46 109.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
02
год
22
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 64746e28eeee49bcb2560d4bbc51a43d
Внутрішній номер закупівлі: 30090535
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-007076-a   
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Контактна особа: Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 46 109.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 14:04 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 14:04 - 01.09.2026 09:00
Період оскарження: 14.08.2026 14:04 - 29.08.2026 00:00
Аукціон: з 02.09.2026 13:34

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 109.17 Ноутбук