-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-007833-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
622 250.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
21
год
16
хв
09
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
207d34f610c84c1bafb50dd6bd19447e
Внутрішній номер закупівлі:
30227262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-007833-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
622 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.08.2026 14:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2026 14:46 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
28.08.2026 14:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴622 250.00 Моноблок