• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Моноблок

Оголошено тендер

746 700.00 UAH
Номер: 8c07d2e82dd8447aa2022825694051d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-009498-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 746 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Моноблок
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.08.2026 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок
Код ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютери
Кількість 19 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума746 700.00 UAH