-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007301-a
Торги не відбулися
43 868.33
UAH без ПДВ
Номер:
b38481d6f9774df680327e0ce3728d9f
Внутрішній номер закупівлі:
30090778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007301-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 868.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:14 - 28.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:14 - 31.08.2026 09:00
Аукціон:
з 01.09.2026 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 868.33 Ноутбук