• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук

Торги не відбулися

43 749.17 UAH без ПДВ
Номер: 5593ce30d9674e70b8529dfc33e16aa4
Внутрішній номер закупівлі: 29966013
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-008050-a   
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Контактна особа: Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 43 749.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 16:02 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 16:02 - 20.08.2026 09:00
Аукціон: з 21.08.2026 12:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴43 749.17 Ноутбук