• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбук

Оголошено тендер

52 499.00 UAH
Номер: 3b8ec5745a664c6fa8bb29b9b87d982e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-009318-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 52 499.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.07.2026 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума52 499.00 UAH