-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-009662-a
Торги не відбулися
35 165.83
UAH без ПДВ
Номер:
5656c6f64c714ef1b2c53d5cf1c5d26d
Внутрішній номер закупівлі:
29956427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-009662-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 165.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:42 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:42 - 19.08.2026 09:00
Аукціон:
з 20.08.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 165.83 Ноутбук