• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбук

Оголошено тендер

42 199.00 UAH
Номер: bd5451a2535742b2bcc233bbd06c1f8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-011009-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 42 199.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.07.2026 16:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума42 199.00 UAH