-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-003526-a
Торги не відбулися
649 150.83
UAH без ПДВ
Номер:
be958c0100894d31a12116b95a92ae8c
Внутрішній номер закупівлі:
29865133
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-003526-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
649 150.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 11:21 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 11:21 - 31.07.2026 09:00
Аукціон:
з 03.08.2026 15:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴649 150.83 Машини для обробки даних різні