-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-07-010345-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028533
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-08-017342-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27450744
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія без розподілу- ID: UA-2024-12-17-022191-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23730489
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-12-019537-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20027611
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-06-009324-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16117269
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-03-01-000542-c
- Дата створення : 01.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14308750
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-01-18-007914-a
- Дата створення : 18.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13644127
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-01-18-000840-b
- Дата створення : 18.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13637267
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
- 6
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-09-003928-c
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12988796
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 5
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-10-001482-b
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12398386
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії)- ID: UA-2020-12-24-007346-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8003203
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії)- ID: UA-2020-12-16-015784-c
- Дата створення : 16.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7801448
АТ Лубнигаз ЄДРПОУ: 05524713ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -