-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-007914-a
Завершена
477 599.36
UAH з ПДВ
Номер:
89e4739bdc6a4622bfaacf01ee674f33
Внутрішній номер закупівлі:
13644127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-18-007914-a
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевчик Олена Анатоліївна +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до п.3 ч.2 ст.40 Закону Закону України «Про публічні закупівлі» погодили наведені нижче умови закупівлі електричної енергії протягом строку, необхідного для проведення процедури оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників. Переговорна процедура застосовується відповідно до п.3 ч.2 ст.40 Закону Закону України «Про публічні закупівлі»: «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується;» з урахуванням абз. 1 ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, ......... з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю». 31.12.2021 року було визначено переможця у процедурі закупівлі (UA-2021-12-09-003928-c) електричної енергії. 10.01.2022 року щодо вказаної закупівлі було подано скаргу (№ UA-2021-12-09-003928-c.b2) щодо порушення порядку проведення процедури закупівлі. Рішенням №568-р/пк-пз від 12.01.2022 року Орган оскарження (Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель) прийняв скаргу до розгляду, чим було розпочато процедуру оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників. У зв’язку з цим, виникла нагальна потреба здійснити закупівлю електричної енергії на строк, необхідний для проведення процедури оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Очікувана вартість:
477 599.36 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
87794 Кіловат-година
Період постачання
до 28.02.2022
Місце постачання
03057, Україна, Полтавська область, м.Київ, вул. Олексія Терьохіна, буд.8 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"ГАЗ.УА"
Оскарження: 18.01.2022 16:21 - 24.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
Корнієнко Дмитро Олександрович 0501550123
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Олексія Терьохіна, буд.8 А
Оскарження: 18.01.2022 16:21 - 24.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
477 599.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2022 16:21
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a1948960ce2549e7a7aa21cdf1a35d65
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-18-007914-a-a1
Постачальник:
ТОВ"ГАЗ.УА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
Корнієнко Дмитро Олександрович 0501550123
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Олексія Терьохіна, буд.8 А
Номер договору:
01/02-2022
Сума договору:
282 232.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
235 193.87 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2022 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
01.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний