-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-007914-a
Завершена
477 599.36
UAH з ПДВ
Номер:
c265c4e61bad4de2bad3af5e4fdc569e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-11-25-000058
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
25.11.2022 00:00
Період моніторингу:
25.11.2022 15:10 - 17.12.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
25.11.2022 Одеса № 281
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку,
що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
3. Оприлюднити цей наказ в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Південного офісу Держаудитслужби Світлани САМОКІШ від 23.11.2022 та доповідна записка завідувача сектору перевірок закупівель відділу контролю у сфері закупівель Південного офісу Держаудитслужби Ельвіри ЛУЗАН від 23.11.2022.
Начальник Наталія СТОЯНОВА
Додаток до наказу
Південного офісу Держаудитслужби
від 25.11.2022 № 281
Витяг з переліку
процедур закупівель щодо яких здійснюється моніторинг процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури
закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу
Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Відповідальні особи за проведення моніторингу закупівель
унікальний номер дата оприлюднення
1 2 3 4 5
31 UA-2022-01-18-007914-a 18.01.2022 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу
контролю у сфері закупівель Світлана САМОКІШ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу відповідності повідомлення про намір укласти договір про закупівлю вимогам Закону встановлено порушення пункту 8 частини 6 статті 40 Закону.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог пункту 10 частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури, своєчасності укладання договору про закупівлю, внесення змін до договору, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі, – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель та з огляду на відсутність механізму їх усунення, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Південний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановлених порушень у подальшому, зокрема шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущені порушення та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 14 грудня 2022 року.
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, наявності підстав щодо застосування переговорної процедури, відповідності повідомлення про намір укласти договір про закупівлю вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), своєчасності укладання договору про закупівлю, внесення змін до договору, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Лубнигаз» (далі – Замовник) на 2022 рік, повідомлення про намір укласти договір, оприлюднене 18.01.2022 в електронній системі закупівель, протокол проведення переговорів щодо закупівлі електричної енергії від 17.01.2022 б/н, договір про закупівлю електричної енергії у постачальника від 01.02.2022 № 010/02-2022 (далі – Договір), повідомлення про внесення змін до договору, оприлюднене 01.12.2022, пояснення отримане 01.12.2022 через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу установлено, що 18.01.2022 Замовником оприлюднено повідомлення про намір укласти договір за номером
ІD: UA-2022-01-18-007914-a на закупівлю за предметом
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія, очікуваною вартістю
477 599,36 гривень.
Зазначена переговорна процедура застосована відповідно до абзацу 5 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону у зв’язку із тим, що у Замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Відповідно до пункту 8 частини 6 статті 40 Закону повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
На запит Південного офісу Держаудитслужби від 29.11.2022 щодо відсутності експертних, нормативних, технічних та інших документів, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, Замовник 01.12.2022 надав пояснення, що зазначена переговорна процедура застосована відповідно до абзацу 5 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону у зв’язку із тим, що у Замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Проте на порушення пункту 8 частини 6 статті 40 Закону в оприлюдненому Замовником повідомленні про намір укласти договір про закупівлю відсутні експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Так 26.06.2021 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель», яким внесено зміни в тому числі щодо виключення у пункті 8 частини шостої статті 40 Закону слова «з посиланням на». Таким чином, оприлюднене Замовником повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити саме документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
За результатами проведеної процедури закупівлі між Замовником та товариством з обмеженою відповідальністю «ГАЗ.УА» укладено Договір. Відповідно до пункту 13.1 розділу 13 Договору він укладається на строк, зазначений в комерційній пропозиції, яка є додатком 1 до цього Договору. Також відповідно до пункту 13.11 розділу 13 Договору його невід’ємними частинами є Додатки: № 1 «Заява-приєднання до Договору закупівлі електричної енергії у постачальника», № 2 «Комерційна пропозиція», № 3 «Обсяги постачання (закупівлі) електричної енергії Споживачу(чем)».
Відповідно до інформації, оприлюдненої в електронній системі закупівель, в укладеному Договорі відсутні вищезазначені додатки до Договору.
На запит Південного офісу Держаудитслужби від 29.11.2022 щодо встановлених порушень та стану виконання умов Договору, Замовник 01.12.2022 надав пояснення, що в частині проведення розрахунків Договір не виконано та надав акти на суму 418 232,64 грн та рахунки на оплату на суму 418 232,64 гривень. Також 01.12.2022 Замовником в електронній системі закупівель оприлюднено Додатки № 1 «Заява-приєднання до Договору закупівлі електричної енергії у постачальника», № 2 «Комерційна пропозиція», № 3 «Обсяги постачання (закупівлі) електричної енергії Споживачу(чем)» до Договору шляхом оприлюднення повідомлення про внесення змін до Договору та додаванням до нього відповідних документів.
Відповідно до пункту 10 частини першої статті 10 Закону Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, в тому числі договір про закупівлю та всі додатки до нього - протягом трьох робочих днів з дня його укладення.
Враховуючи вищезазначене, на порушення пункту 10 частини першої статті 10 Закону Замовником в електронній системі закупівель оприлюднено Додатки № 1 «Заява-приєднання до Договору закупівлі електричної енергії у постачальника», № 2 «Комерційна пропозиція», № 3 «Обсяги постачання (закупівлі) електричної енергії Споживачу(чем)» до Договору, які є його невід’ємними частинами відповідно до пункту 13.11 розділу 13 Договору з порушенням терміну, а саме на 216 робочий день з дня укладення Договору.
Період усунення порушень:
14.12.2022 17:03 - 29.12.2022 00:00
Дата публікації висновку:
14.12.2022 17:03
Запити/Пояснення
Номер:
55bb4ae8921744b3b7368ace3fba6a22
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
29.11.2022 16:56
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
03.12.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу цієї закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в отриманні таких пояснень (інформації та документів).
У межах проведення моніторингу цієї закупівлі відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Південний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в отриманні таких пояснень (інформації та документів).
1. Яким чином Замовник може обґрунтувати відповідність оприлюдненого повідомлення про намір укласти договір про закупівлю пункту 8 частини 6 статті 40 Закону тоді як в оприлюдненому Замовником повідомленні про намір укласти договір про закупівлю відсутні експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі?
Звертаємо Вашу увагу, що 26.06.2021 набув чинності Закон України про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель, яким внесено зміни в тому числі щодо виключення у пункті 8 частини шостої статті 40 Закону слова «з посиланням на». Таким чином оприлюднене Замовником повідомлення про намір укласти договір про закупівлю повинно містити саме документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
2. За результатами проведеної процедури закупівлі між Замовником та товариством з обмеженою відповідальністю «ГАЗ.УА» укладено договір про закупівлю електричної енергії у постачальника від 01.02.2022 № 010/02-2022 (далі – Договір). Відповідно до пункту 13.1. розділу 13 Договору він укладається на строк, зазначений в комерційній пропозиції, яка є додатком 1 до цього Договору. Також відповідно до пункту 13.11. розділу 13 Договору його невід’ємними частинами є додатки: «№ 1 Заява-приєднання до Договору закупівлі електричної енергії у постачальника», «№ 2 Комерційна пропозиція», «№ 3 Обсяги постачання (закупівлі) електричної енергії Споживачу(чем)».
Надайте пояснення щодо строку дії Договору та чому не оприлюднені в електронній системі закупівель вищезазначені додатки до Договру, а також надайте вказані додатки.
Надайте інформацію щодо стану виконання умов Договору в тому числі документи, що підтверджують отримання Замовником товару, та платіжні документи.
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Номер:
489b38a295664c3387d74cb68ab4c0a5
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
01.12.2022 16:28
Опис:
АТ «Лубнигаз» було застосовано переговорну процедуру з наступних підстав: у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю на підставі того, що під час проведення закупівлі № UA-2021-12-09-003928-c до АМКУ було подано скаргу ТОВ «Статус Енерго» від 10.01.2022 р. та рішенням №568-р/пк-пз від 12.01.2022 року Орган оскарження (Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель) прийняв скаргу до розгляду, чим було розпочато процедуру оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після розгляду/оцінки тендерних пропозицій.
Згідно частини 17 стаття 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» після оприлюднення в електронній системі закупівель скарги електронна система закупівель автоматично призупиняє процедуру закупівлі. Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо процедури закупівлі, у тому числі приймати рішення про відміну тендеру чи визнання його таким, що не відбувся, відміну переговорної процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі.
У зв’язку з цим, виникла нагальна потреба здійснити закупівлю електричної енергії на строк, необхідний для проведення процедури оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Виходячи з вищезазначеного, Замовник скористався своїм правом провести переговорну процедуру на підставі абзацу 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток оскільки у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується з урахуванням абз. 1 ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, ......... з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю».
Таким чином, у Замовника були наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.3 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю містило інформацію обгрунтування застосування переговорної процедури із здійсненням посилання на нормативні документи, що підтверджують застосування переговорної процедури.
Щодо оприлюднення додатків відповідно до моніторингу UA-M-2022-11-25-000058 від 25.11.2022 р.стосовно надання пояснень щодо в частині надання пояснень оприлюднення додатків до договору № 010/020-2022 електрична енргія UA-2022-01-18-007914-a, а саме Додатку «№ 1 Заява-приєднання до Договору закупівлі електричної енергії у постачальника», «№ 2 Комерційна пропозиція», «№ 3 Обсяги постачання (закупівлі) електричної енергії Споживачу(чем).АТ «Лубнигаз» повідомляє про оприлюднення в електронній системі закупівель додатків № 1, № 2, №3.
Номер:
0b22756e7eb841b9bd4180553b122ecb
Назва:
Пояснення з власної ініціативи
Дата опублікування:
01.12.2022 16:45
Опис:
У звязку з форс- мажорними обставинами з перебоями в електропостачанні не можливо було загрузити документи, як додатки одним документом в розділі"надання відповіді"
Також, щодо надання пояснення щодо виконання умов договору. По даному договору в частині проведення розрахунків- Договір не виконано.