• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія

Завершена

795 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 278adfb542434f6c8fd5676d4f829e62
Внутрішній номер закупівлі: 30028533
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-010345-a   
Замовник: АТ Лубнигаз
Контактна особа: Педюра Володимир Миколайович +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 795 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 16:04 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 16:04 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 13:35
Період кваліфікації: 15.08.2026 00:00 - 18.08.2026 13:06
Період завантаження договору: 24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴795 000.00 Електрична енергія