-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 5
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-10-001482-b
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
Номер:
97a62c77b40843ea9d693e4470a6538e
Внутрішній номер закупівлі:
12398386
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-10-001482-b
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевчик Олена Анатоліївна +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 400.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2021 12:21 - 20.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2021 12:21 - 30.11.2021 12:25
Аукціон:
01.12.2021 11:06 - 01.12.2021 11:35
Період кваліфікації:
01.12.2021 11:35 - 03.12.2021 20:06
Період завантаження договору:
03.12.2021 20:06 - 23.12.2021 20:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
95000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 03.12.2021 12:57 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Брага Юлія Олегівна 380997434709,380675008712 Yuliia.Braga@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Оскарження: 03.12.2021 12:57 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
431 567.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
431 567.52 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
Оскарження: 03.12.2021 20:06 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович 0673354654 e-office@eti-trading.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Оскарження: 03.12.2021 20:06 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
511 179.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
511 179.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2021 20:06
Відповіді на вимоги
10
Документи
122
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан Петрович 0978419535 RUSELLSS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03022, м.Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Початкова пропозиція
539 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
539 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
b58fd0cf81ec4e3f90016a21a7714286
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-10-001482-b-a2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович 0673354654 e-office@eti-trading.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Номер договору:
20/12-2021/3
Сума договору:
511 179.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
425 982.85 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
20.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний