-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
511 179.42
UAH з ПДВ
Номер:
b58fd0cf81ec4e3f90016a21a7714286
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-10-001482-b-a2
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Контактна особа:
Шевчик Олена Анатоліївна +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Мереніс Андрій Євгенович 0673354654 e-office@eti-trading.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
20/12-2021/3
Дата підписання:
20.12.2021 00:00
Період дії договору:
20.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
511 179.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 196.57 UAH)
Оплачено:
511 149.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 85 166.87 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
95000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021