-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 5
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-10-001482-b
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 400.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2021 12:21 - 20.11.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо сертифікату ISO
Номер:
4bc7b00cbca34cea920f751a56b04325
Дата опублікування:
11.11.2021 10:12
Опис:
Шановний Замовнику. Додатком 2 до тендерної документації передбачено, що у складі ТП Учасник повинен надати 2. Оригінал сертифікату відповідності вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT) «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування». Ця вимога безпідставна. Отримання сертифікату ISO 14001:2015 не є обов'язковим. Це добровільна справа будь-якого постачальника. Є закони та нормативно-правові акти України, які чітко обумовлюють, що потрібно для постачання електричної енергії. Вимога щодо наявності даного сертифікату є дискримінаційною, оскільки суттєво зменшує коло можливих учасників аукціону, а наявність такого чи подібного сертифікату в того чи іншого учасника жодним чином не впливає на якість, своєчасність та ефективність при здійсненні постачання електричної енергії. Крім того, додатково повідомляємо, що враховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону. Разом з тим, тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (частина четверта статті 22 цього Закону). Ураховуючи викладене та мету Закону, якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі, необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, не призводячи своїми діями до штучного та/або формального обмеження потенційного кола учасників.
Просимо внести зміни до тендерної документації та виключити дану вимогу.
Відповідь:
Доброго дня !Ваші зауваження будуть розглянуті та взяті до уваги.
Дата відповіді:
11.11.2021 17:22