-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-06-009324-a
Завершена
2 160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 800.00 UAH
Номер:
1756967a139e4ab584984554f11cc572
Внутрішній номер закупівлі:
16117269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-06-009324-a
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Педюра Володимир Миколайович +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2022 13:13 - 16.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2022 13:13 - 19.12.2022 12:00
Період кваліфікації:
19.12.2022 12:00 - 22.12.2022 13:27
Період завантаження договору:
28.12.2022 00:00 - 07.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 160 000.00 Електрична енергія