• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 3

Електрична енергія

Активна

477 599.36 UAH з ПДВ
Номер: fd4f4d9a2e5642fd95e5afee17c4396e
Внутрішній номер закупівлі: 13637267
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-18-000840-b   
Замовник: АТ Лубнигаз
Контактна особа: Шевчик Олена Анатоліївна +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура застосовується відповідно до п.3 ч.2 ст.40 Закону Закону України «Про публічні закупівлі»: «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується;» з урахуванням абз. 1 ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, ......... з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю». 31.12.2021 року було визначено переможця у процедурі закупівлі (UA-2021-12-09-003928-c) електричної енергії. 10.01.2022 року щодо вказаної закупівлі було подано скаргу (№ UA-2021-12-09-003928-c.b2) щодо порушення порядку проведення процедури закупівлі. Рішенням №568-р/пк-пз від 12.01.2022 року Орган оскарження (Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель) прийняв скаргу до розгляду, чим було розпочато процедуру оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників. У зв’язку з цим, виникла нагальна потреба здійснити закупівлю електричної енергії на строк, необхідний для проведення процедури оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується.
Очікувана вартість: 477 599.36 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 87794 Кіловат-година
Період постачання до 28.02.2022
Місце постачання 37503, Україна, Полтавська область, м.Лубни, вул.Л.Толстого,87 На карті

Інформація про скасування

Номер: 5bd5b8a17d5248a0a6e9b40af56a267b
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень
Дата опублікування: 25.01.2022 16:29
Дата виконання: 26.01.2022 16:29
Статус:
Скасовано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗ.УА"

Оскарження: 18.01.2022 12:03 - 24.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 477 599.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2022 12:03
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f128dcd7e1e54dc79c053aa289deeaaf
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-18-000840-b-a1
Постачальник: ТОВ "ГАЗ.УА"
Сума договору: 477 599.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 477 599.36 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації