-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-03-01-000542-c
Завершена
2 339 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 392.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 392.00 UAH
Номер:
b095c01577a04e6db187e7a53ec437a7
Внутрішній номер закупівлі:
14308750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-03-01-000542-c
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Педюра Володимир Миколайович +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 339 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 392.00 UAH
Період уточнення:
01.03.2022 11:34 - 16.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2022 11:34 - 26.03.2022 11:39
Аукціон:
28.03.2022 13:12 - 28.03.2022 13:47
Період кваліфікації:
28.03.2022 13:47 - 29.03.2022 13:43
Період завантаження договору:
29.03.2022 13:43 - 18.04.2022 13:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
430000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"
Оскарження: 29.03.2022 13:43 - 09.04.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
КОРНІЄНКО ДМИТРО +380501550123 tender-dept@jmsbinc.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ ТЕРЬОХІНА, будинок 8 А
Оскарження: 29.03.2022 13:43 - 09.04.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 946 209.59 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 922 817.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.03.2022 13:43
Відповіді на вимоги
10
Документи
143
Скарги
0
ТОВ "Закарпатгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39582749
-
Контактна особа:
Томинець Вікторія Василівна 380672403440 Oksana.Metenko@zkgaszbut.104.ua
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Богомольця Олександра, буд. 21
Початкова пропозиція
1 940 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 940 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
99
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОГАЗ ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41665589
-
Контактна особа:
Лукьяненко 380934050952 luk.tender@gmail.com http://eurogaz.com.ua/
-
Адреса:
1, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 137
Початкова пропозиція
1 946 209.59 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 946 209.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМІД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41761118
-
Контактна особа:
Жезло Степан 380673283136 TOVSMIDGROUP@GMAIL.COM
-
Адреса:
79067 , Україна, Львівська область, Львів, 79067, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ТРАКТ ГЛИНЯНСЬКИЙ, будинок 152
Початкова пропозиція
1 946 209.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 946 209.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
62
Скарги
0
Контракти
Номер:
3f94c9866cf346d2a7c11115e259fc58
Ідентифікатор договору:
UA-2022-03-01-000542-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
КОРНІЄНКО ДМИТРО +380501550123 tender-dept@jmsbinc.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ ТЕРЬОХІНА, будинок 8 А
Номер договору:
15/04-2022
Сума договору:
798 491.35 UAH з ПДВ
Сума договору:
665 409.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.04.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
15.04.2022 00:00
Статус:
Виконаний