• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

2 339 200.00 UAH
Номер: 40f70819be394e61a5fd2caef5f5ac8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-03-01-000226-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АТ Лубнигаз
Замовник: АТ Лубнигаз
Очікувана вартість: 2 339 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 01.03.2022 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 339 200.00 UAH