-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
798 491.35
UAH з ПДВ
Номер:
3f94c9866cf346d2a7c11115e259fc58
Ідентифікатор договору:
UA-2022-03-01-000542-c-c1
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Контактна особа:
Педюра Володимир Миколайович +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ.УА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42468262
-
Контактна особа:
КОРНІЄНКО ДМИТРО +380501550123 tender-dept@jmsbinc.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ ТЕРЬОХІНА, будинок 8 А
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
15/04-2022
Дата підписання:
15.04.2022 00:00
Період дії договору:
15.04.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
798 491.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 133 081.89 UAH)
Оплачено:
798 491.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 133 081.89 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
430000 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
91be0a8d7a62419782b71c1f2d616711
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
07.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3753a931ad5d4fcfa39ff59179a57905
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
21.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
155ffe386f0b4ec797ea18086e24662e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
55c452e0818643699b8ed80187c50c1f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягу закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
09.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано