-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-019537-a
Завершена
2 520 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 600.00 UAH
Номер:
555fadacadb5412585045f092fdf6308
Внутрішній номер закупівлі:
20027611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-019537-a
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Педюра Володимир Миколайович +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 16:34 - 21.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 16:34 - 24.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.12.2023 00:00 - 27.12.2023 16:27
Період завантаження договору:
02.01.2024 00:00 - 12.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 520 000.00 Електрична енергія