• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

2 520 000.00 UAH
Номер: 477fd4b95dba4ecc86c2a628c4661ca4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-12-010439-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ Лубнигаз
Замовник: АТ Лубнигаз
Очікувана вартість: 2 520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 12.12.2023 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 520 000.00 UAH