• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 3

Електрична енергія

Завершена

3 888 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9c0ad28c353d487cbbc9b310a782b7f8
Внутрішній номер закупівлі: 27450744
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-08-017342-a   
Замовник: АТ Лубнигаз
Контактна особа: Педюра Володимир Миколайович +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 888 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.12.2025 09:45 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2025 09:45 - 18.12.2025 12:00
Аукціон: з 19.12.2025 13:30
Період кваліфікації: 18.12.2025 12:00 - 23.12.2025 11:22
Період завантаження договору: 29.12.2025 00:00 - 08.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 888 000.00 Електрична енергія