• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

3 888 000.00 UAH
Номер: 5f258b72d8d5466fa7724509507628eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-05-019810-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ Лубнигаз
Замовник: АТ Лубнигаз
Очікувана вартість: 3 888 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 05.12.2025 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 888 000.00 UAH