-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-12-16-015784-c
Торги відмінено
712 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 564.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 564.00 UAH
Номер:
419858be06f644b7aed7aeb91a3ac8c1
Внутрішній номер закупівлі:
7801448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-16-015784-c
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, Місто Лубни, Льва Толстого, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевчик Олена Анатоліївна +380536152237 tender@lubnygaz.com.ua http://www.lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
712 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 564.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2020 17:08 - 25.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2020 17:08 - 04.01.2021 17:12
Аукціон:
з 05.01.2021 11:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЕлектрична енергія (постачання електричної енергії)
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Кількість
330000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
2fc1f45201ce4df58ba1c1a9dbf3d941
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства, а саме невірно вказано рік на який буде здійснюватись закупівля.
Період оскарження:
24.12.2020 15:53 - 04.01.2021 00:00
Дата опублікування:
24.12.2020 15:53
Дата виконання:
04.01.2021 00:01
Статус:
Виконано