-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Оголошено тендер
712 800.00
UAH
Номер:
9be77f2ccdd34fd69f24a364e94be026
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-16-003308-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, Місто Лубни, Льва Толстого, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, Місто Лубни, Льва Толстого, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
712 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
16.12.2020 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЕлектрична енергія (постачання електричної енергії)
Сума712 800.00 UAH