-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія без розподілу
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-022191-a
Завершена
3 186 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 930.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 930.00 UAH
Номер:
9978497e0dcb49efa488099f551e54d8
Внутрішній номер закупівлі:
23730489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-022191-a
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Педюра Володимир Миколайович +380503080297 tender@lubnygaz.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 186 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2024 17:22 - 22.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2024 17:22 - 25.12.2024 12:00
Період кваліфікації:
25.12.2024 12:00 - 27.12.2024 12:23
Період завантаження договору:
02.01.2025 00:00 - 12.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 186 000.00 Електрична енергія