-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
3 186 000.00
UAH
Номер:
3e8eb2ab03994a239e89a94c2bec95e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-17-019596-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ Лубнигаз
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524713
-
Адреса:
37503, Україна, Полтавська область, city of Lubny, вул.Л.Толстого,87
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 186 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
17.12.2024 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 186 000.00 UAH